Pokazy z okazji Dnia Dziecka


Z okazji Dnia Dziecka klub Dynamic Dogs, do którego należymy, został zaproszony na dwa pokazy. 1 czerwca - do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz 2 czerwca - do jednego z wałeckich przedszkoli. Z wielką chęcią przyjęliśmy zaproszenia.

1 czerwca zaprezentowaliśmy to co na ostatnim pokazie (21.05.17) czyli agility i dogfrisbee. Oczywiście nie dokładnie to samo. ;) Tor składał się z większej ilości przeszkód, z czym Plato doskonale sobie poradził. Układ frisbee poszerzyłam o kilka nowych elementów freestyle'owych. Tym razem wiatr nie sabotował moich rzutów, więc mieliśmy wysoką skuteczność. Plato był skoncentrowany na zadaniu i bardzo ładnie pracował przy tak dużym rozproszeniu. Widownia mu służy. 😅

Po pokazie psy zostały wygłaskane - i przez dzieci, i przez dorosłych. Wszyscy byli pod wrażeniem umiejętności psów. Na końcu przyszedł czas na grupowe zdjęcie.

Ala i Wena, Eliza i Luna, Aniela i Joyka, Oliwia (ja) i Plato, brakuje tylko Mai i Meli.
Następnego dnia wybraliśmy się do przedszkola, gdzie również była organizowana impreza z okazji Dnia Dziecka. Agility wyszło nam bardzo ładnie. Tor ukończyliśmy w widowiskowy sposób, ponieważ Plato postanowił sobie nieco pozwiedzać i pobiegł do miejsca, w którym przebywały Luna i Jo. Dogfrisbee poszło nam równie fantastycznie, ale niestety musiałam przerwać pokaz. Pękło kilka balonów i zauważyłam, że Plato się zestresował.

Na koniec psiaki zostały porządnie wygłaskane i wymiziane. Dzieci przytulające się do psów - wspaniały widok. W ramach podziękowania za występ otrzymaliśmy prześliczne laurki wykonane przez przedszkolaków. Luna, Joyka, Mela i Plato zostawili pamiątkowe odciski łap na ogromnym arkuszu wraz z pozdrowieniami od nas dla przedszkola.

Te dwa dni były bardzo wyczerpujące zarówno dla mnie jak i dla Plata. Jesteśmy padnięci, ale jednocześnie bardzo zadowoleni. Odczuwam ogromną satysfakcję i motywację do dalszego działania.

Fot. Aniela Niewiadomska
Fot. Julia Błaszczyk
Fot. Julia Błaszczyk
Aniela i Jo, Leo, Eliza i Luna, Oliwia (ja) i Plato, Maja i Mela

Powiązane posty:

3 komentarze

 1. To wspaniałe co robisz z Platem. Zawsze Cię podziwiałam i nadal cały czas trzymam kciuki za wasze sukcesy! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gabriela Tarkowska2 lipca 2017 22:08

  Widzę, że z pokazami lecicie teraz na całego. To super, że dobrze się przy tym bawicie i przynosi wam to wiele satysfakcji.
  Trzymajcie się!

  OdpowiedzUsuń
 3. Super fotki!!! Też bym bardzo chciała dać jakiś pokaz, ale moje psy się tak mnie nie słuchają no i nikt nas jeszcze nigdzie nie zaprosił. :p

  OdpowiedzUsuń