Recenzja: Fotoksiążka Saal Digital

Fotoksiążka była rzeczą, nad której zamówieniem zastanawiałam się dłuższy czas. Dzięki firmie Saal Digital miałam przyjemność przetestować owy produkt. Otrzymałam bon o wartości 125 zł. Jeśli zaprojektowana przeze mnie książka przekroczyłaby tę kwotę, musiałabym dopłacić.


Zdecydowałam się na fotoksiążkę o wymiarach 15 x 21 (A5 format pionowy) z twardą błyszczącą okładką i matowym wnętrzem. Znalazło się w niej aż 28 stron. W książce znalazły się oczywiście zdjęcia mojego psa. Wykorzystałam fotografie z pokazów, treningów, spacerów, wyjazdów, spacerów i sesji.


Projektowanie fotoksiążki odbywa się za pomocą aplikacji Saal Design. Do wyboru mamy różne rodzaje fotoksiążek. Aplikacja posiada wiele szablonów oraz bardzo przydatny AutoLayout, który automatycznie układa zdjęcia. Oczywiście fotografie można również rozmieścić samemu wedle własnych upodobań. Bardzo funkcjonalne okazały się linie pomocnicze, umieszczona na każdej stronie projektu. Dzięki nim zdecydowanie łatwiej układa się zdjęcia. Przy projektowaniu fotoksiążki nie miałam większych problemów. Program z początku wydawał mi się skomplikowany i miałam obawy czy sobie poradzę, ale po paru chwilach rozpracowałam go i mogłam cieszyć się projektowaniem. Bardzo przydatną funkcją jest to, że zamawianie produktu również odbywa się za pośrednictwem aplikacji.

Zamówienie złożyłam w sobotę, we wtorek fotoksiążka została wysłana, a w piątek była już u mnie. To naprawdę szybki czas realizacji i dostawy! Warto mieć na uwadze, że książka przyszła z Niemiec.Fotoksiążka Saal Digital wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Jestem nią zachwycona. Jest solidnie i starannie wykonana. Błyszcząca okładka prezentuje się bardzo dobrze. Fotografie wewnątrz książki wyglądają niesamowicie na matowych stronach. Miałam obawy jak będą wyglądały zdjęcia po wydrukowaniu, ale dzięki wysokiej jakości drukowania żadna fotografia nie ucierpiała. Cóż za wspaniałe odwzorowanie kolorów! Ogromnym plusem jest płaskie łączenie stron, dzięki czemu bez obaw możemy umieścić jedno zdjęcie na obu stronach. Daje to cudowny efekt. Na ostatniej stronie fotoksiążki i na tyle okładki znajduje się kod. Oczywiście można go usunąć za dodatkową opłatą, jednakże mi to aż tak bardzo nie przeszkadzało. Warto dodać, że Saal Digital nie umieszcza loga na swoich produktach.


Podsumowując, fotoksiążka Saal Digital to naprawdę świetny produkt, który polecam każdemu, kto chciałby w ciekawy sposób wydrukować zdjęcia. Jest to wspaniała pamiątka, która może przedstawiać co tylko chcemy. Gdyby Plato umiał mówić, z pewnością także wystawiłby pozytywną opinię. Jestem bardzo zadowolona z możliwości przetestowania fotoksiążki, za co bardzo dziękuję Saal Digital!Powiązane posty:

13 komentarze

 1. Świetna fotoksiążka! Widać, że Platu również się podoba ❤ Z takich pięknych zdjęć warto zrobić taką pamiątkę 😁 Za kilka lat pewnie otworzysz i przypomnisz minione chwile. Ja również planuje taką książkę w przyszłości zrobić ❤ Fajna recenzja 😎 Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mam swojej fotoksiążki, ale ten pomysł bardzo mi się podoba. Super recenzja!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna pamiątka :) Uwielbiam robić fotoksiążki z wyjazdów, choć ostatnia okazała się klapą i trochę zawiodłam się, więc czas na zmianę producenta :) muszę wypróbować tego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz fantastycznego psiaka, dla takiego zwierzęcia warto zrobić fotoksiążkę :)
  Pozdrawiam cieplutko
  just-do-one-step.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. cudowna rzecz! muszę sobie sprawić fotoksiążkę!

  http://start-afire.blogspot.com/2017/08/think-pink-banggoodcom.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Chyba się skuszę, by taki kupić. Masz naprawdę ślicznego psa.
  http://mojezycioweopowiadania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Niesamowite, blog poświęcony dla psa :)
  Książka i zdjęcia prezentują się cudownie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ostatnie zdjecie - genialne! Fotoksiazka to swietna rzecz, sama mam takie trzy ale ze strony Colorland i sa naprawde super. Pozdrawiam, K! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetna recenzja i piękny piesek. Tutaj możecie wypełnić zgłoszenie i sami przetestowac taką książkę z kuponem 150 zł!
  http://www.saal-digital.pl/2017/test-fotoksi%C4%85%C5%BCki/

  OdpowiedzUsuń
 10. ale świetna! ja nigdy nie miałam tego typu fotoksiążek :)
  uroczy piesek <3
  https://karik-karik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękna fotoksiążka :) Idealny pomysł na prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Fajny pomysł z ta fotoksiążką, naprawdę. Pies piękny i masz rację - pewnie sam z siebie jest zadowolony, czego w naszym języku powiedzieć nie zdoła.
  Może kiedyś skorzystam, to byłby fajny prezent.

  screatlieve.blogspot.com/
  www.youtube.com/watch?v=ToK6WVPDgdQ

  OdpowiedzUsuń