II Treningowe Zawody Agility w Tinyfox

Dnia 1 września 2018 roku uczestniczyliśmy w II Treningowych Zawodach Tinyfox w Domu Gościnnym "Kachlinówka" w Zbeninach. Były to drugie zawody agility Platona. Startowaliśmy w kategorii Jumping Zero.


Jumping Zero I wyszedł nam niesamowicie! Udało nam się na czysto pokonać cały tor w 22,03 s. Plato spisał się po prostu fenomenalnie. Bardzo ładnie biegł, przede wszystkim myślał, o tym co robi. Moje obawy wzbudzały dwa zawinięte tunele ustawione obok siebie, ale Łotr bez najmniejszego problemu wysyłał się do odpowiedniego tunelu i odpowiedniej dziury. Moją dumę potęguje również fakt, że nie strącił ani jednej tyczki. Moja zdolna panda! W biegu Jumping Zero I zajęliśmy I miejsce.

Jeśli chodzi o Jumping Zero II to dostaliśmy dis'a. Nie mam pojęcia co tam się wydarzyło. Łotr kompletnie stracił głowę. Tym razem to nie tłum stał się rozproszeniem, a cieczka. 😅 Ogólnie Plato był z tego powodu strasznie pobudzony, że szkoda komentować jego zachowanie. Mimo wszystko, cieszę się, że udało mi się go z powrotem ściągnąć na ziemię i ukończyć bieg.


Zawody agility były fascynującym przeżyciem. Miło spędziłam czas i poznałam nowe osoby. Przede wszystkim jestem wielce dumna z mojego małego mistrza. Agility to naprawdę świetna zabawa, która sprawia nam wiele przyjemności. Bardzo chciałabym dalej rozwijać się w tym kierunku.

Za niesamowitą pamiątkę w postaci zdjęć pragnę serdecznie podziękować ich autorowi, którym jest Tomasz Flisak. Zachęcam również do obejrzenia filmiku z naszych zmagań na torze.

Powiązane posty:

4 komentarze

 1. Brawo! 1 miejsce to jest coś <3
  Agi mi się marzy, ale chyba nigdy nic z tego nie będzie. Takie życie ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Sama wciąż jestem pod wrażeniem. 😅
   Wierzę, że uda wam się kiedyś rozpocząć przygodę z agi. ;)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 2. OMG!!! GRATULACJE!!!
  Jesteście świetni! Dopiero drugie zawody, a już podium. Na dodatek 1 miejsce. Wymiatacie!!!

  OdpowiedzUsuń