Przygarnij Burka 9

by - 1.12.18

Niedawno w Pile w Parku na Wyspie odbyła się akcja Przygarnij Burka. Była to dziewiąta edycja imprezy, podczas której psy z pilskiego schroniska szukały nowych domów. Szczególna uwaga została poświęcona czworonogom, obok których przechodzi się obojętnie. Mieliśmy ogromną przyjemność wziąć udział w wydarzeniu i zaprezentować się przed publicznością.


Podczas akcji Przygarnij Burka nie tylko zachęcano do adopcji, ale i opowiadano o nawiązywaniu relacji z pupilem, zabawie, nauce. Poruszono również temat bezpieczeństwa psa w mieście. Zorganizowano wiele zabaw i konkursów. Ochotnicy mieli okazję poznać kilka podstawowych rzutów dyskiem, a nawet spróbować swoich sił na torku agility.

W pokazach psich sportów wzięli udział Estera i Kendo, Milena i Cuddy, Alicja i Wena oraz my, czyli Oliwia i Plato. Podczas całej imprezy zaprezentowaliśmy się kilkakrotnie. W nasz układ dogfrisbee wplecione były rozmaite sztuczki. Jestem bardzo dumna, że mimo tak dużych rozproszeń jak hałas, tłum ludzi czy inne psy, Plato był na mnie cały czas skupiony. Starał się jak mógł i przede wszystkim towarzyszyła mu przy tym ogromna radość.


Wszystkie występy były naprawdę udane, a każdy miał w sobie coś wyjątkowego. Widownia była zachwycona! To było niesamowite móc nie tylko zaprezentować swoją pasję, ale pokazać ludziom, że też mogą się tak bawić ze swoimi pupilami.

Jeszcze większą radość sprawia fakt, że dzięki akcji kilka psiaków ze schroniska znalazło nowe kochające domy! Przygarnij Burka to naprawdę świetne wydarzenie, które poprzez zabawę i edukację, propaguje zachowania prozwierzęce. Cieszę się, że mogłam być częścią tegorocznej edycji imprezy.

Powiązane posty:

6 komentarze

 1. Gratulacje dla organizatorów za tak świetną inicjatywę! I oczywiście dla was, bo musiało to wyglądać super ♥ To na pewno niesamowite doświadczenie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda. :) Organizatorzy tak się postarali, że nawet został przygotowany specjalny tort dla wszystkich psiaków. Dziękujemy!

   Usuń
 2. WOW! Występowaliście razem z takimi dobrymi zawodnikami dog frisbee. Szkoda, że mieszkam tak daleko, bo bardzo chciałabym móc zobaczyć taki pokaz. Organizatorzy mieli świetny pomysł z tą imprezą!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co wiem, coraz więcej schronisk wychodzi z podobną inicjatywą. Warto nieco rozeznać się w temacie i sprawdzić czy pobliskie placówki nie organizują takich wydarzeń. To naprawdę świetna sprawa! :)

   Usuń
 3. Świetna akcja! A wam gratuluję takiego debiutu ^^

  OdpowiedzUsuń