VI Jesienna Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Mielnie

by - 15.12.18


Kolejna wystawa za nami. Tym razem udaliśmy się do Mielna na VI Jesienną Krajową Wystawę Psów Rasowych dla grup FCI: I, II, III, V, IX. Organizatorem wydarzenia był oddział ZKwP w Koszalinie. Nie sądziłam, że wystawy psów aż tak mnie zainteresują i że tak szybko ponownie pojawię się na ringu!

Wystawa psów w Mielnie miała miejsce w hali sportowej. Z początku nieco się obawiałam jak Carrie odnajdzie się w zamkniętej przestrzeni, gdzie jest mnóstwo ludzi, psów, a na dodatek ogromny hałas. Na szczęście Pyrka szybko się zaklimatyzowała. Grzecznie czekała, bawiła się piłką, zrobiła parę sztuczek i poszła spać.

Startowałyśmy w klasie szczeniąt. Carrie otrzymała ocenę wybitnie obiecującą. Przyznano jej lokatę I oraz tytuł Najlepsze Szczenię w Rasie. Jestem niesamowicie dumna z mojej małej dziewczynki, ale czeka nas jeszcze dużo ciężkiej pracy i obycie z ringiem.



Przyjemnie było móc ponownie wziąć udział w takim wydarzeniu i spotkać się ze znajomymi. Po raz kolejny zdobyłam mnóstwo wiedzy i otrzymałam wiele wskazówek. Nigdy nie sądziłam, że wystawianie psów okaże się takim wyzwaniem. To naprawdę nie takie proste jak mi się niegdyś wydawało. Aczkolwiek zdecydowanie warte spróbowania!

Carrie została przygotowana do wystawy przez salon pielęgnacji psów PsiaPsiółka. Prawda, że prezentuje się niesamowicie? Serdecznie dziękuję Darii. 💖

Powiązane posty:

6 komentarze

 1. Ale piękny psiak! :D Już od dłuższego czasu wybieram się na wystawę, mam bulterierka i yorka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Powodzenia na następnych wystawach! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! Jak wy to robicie, że wszystko wam się udaje? Carrie jest przepiękna. Nie mogę przestać na nią patrzeć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Muszę się zgodzić z tym, że mam piękną dziewczynkę. ♥

   Usuń