O mnie

Fot. Alicja Andrukajtis
Mam na imię Oliwia. Aktualnie mam 17 lat. Pochodzę z województwa zachodniopomorskiego. Uczęszczam do drugiej klasy liceum o profilu matematyczno-fizycznym.

Odkąd pamiętam, zawsze marzyłam o psie. Po latach moje życzenie się spełniło i w moim życiu pojawił się pies rasy border collie. To z nim zaczęłam stawiać pierwsze kroki w pracy z psami i zagłębiać się w psie sporty. Plato bardzo wiele mnie nauczył. Po trzech latach zdecydowałam się na drugiego psa. Dołączyła do nas suczka owczarka szetlandzkiego - Carrie. Życie w trójkę mija nam na spacerowaniu, wspólnej zabawie, nauce, trenowaniu sportów oraz na ciągłym poznawaniu siebie i stawianiu czoła problemom, z którymi boryka się Plato.

Jestem ogromną fanką Gwiezdnych wojen. Miłością do przygód z odległej galaktyki zaraził mnie ojciec, gdy byłam jeszcze małym dzieckiem. Jeśli chodzi o to jakże rozbudowane uniwersum, nie ograniczam się tylko do filmów. Z ogromną namiętnością sięgam do książek, komiksów, gier i innych cennych źródeł.

Interesuję się reżyserią oraz montażem filmów. Swoje pierwsze poważne prace zaczęłam tworzyć już w 2015 roku. Mam wielką przyjemność nagrywać świat starą kamerą, która zapisuje dźwięk i obraz na kasecie oraz nową kamerą cyfrową. Jednakże największe zadowolenie przynosi mi montaż. Prócz filmów przedstawiających moje psy, tworzę także filmiki poświęcone Gwiezdnym wojnom.

Fot. Maja Markowska
Seminaria, w których brałam udział:
24 - 25 września 2016 - seminarium dogfrisbee z Joanną Korbal - Wałcz
29 kwietnia 2017 - trening agility z Natalią Karpińską - Wałcz
24 sierpnia 2017 - warsztaty dogfrisbee z Paulą Gumińską - Wałcz
9 - 10 września 2017 - seminarium dogfrisbee z Joanną Korbal - Wałcz
23 - 24 czerwca 2018 - seminarium obedience z Tomkiem Jakubowskim - Wałcz
30 czerwca - 1 lipca 2018 - seminarium dogfrisbee i sztuczkowe z Patrycją Kowalczyk - Wałcz
11 sierpnia 2018 - trening agility z Natalią Karpińską - Wałcz

Fot. Alicja Andrukajtis